X
Software Functionality Revealed in Detail
We’ve opened the hood on every major category of enterprise software. Learn about thousands of features and functions, and how enterprise software really works.
Get free sample report

Compare Software Solutions
Visit the TEC store to compare leading software solutions by funtionality, so that you can make accurate and informed software purchasing decisions.
Compare Now
 

 p2p download software free


İş Performans Yönetimi
Business performance management (BPM) enables organizations to translate strategies into plans, monitor execution, and provide insight needed to manage and

p2p download software free  

阅读更多……


浏览RFP模板

TEC RFP模板为超过40个类别的软件罗列了数以千计的特性和功能。获取行业中最全面的要求/功能列表。

现在就浏览
比较软件解决方案

以成千上万的特点和功能为依据,一对一地比较各种领先的解决方案。 TEC比较报告给你比你所能发现其他任何地方都更详细的资料。

现在就比较

客户关系管理(CRM) 软件评估报告

This comprehensive, customer relationship management (CRM) Software Evaluation Report covers the full range of CRM functionality. Modeled especially to help clients requiring modern B2B or B2C solutions, it covers marketing automation, sales force automation, customer service and support, partner management, contract management and creation, project and team management, Internet sales, e-mail response management, analytics, and important technical criteria. 

Start Now

文档关于 » p2p download software free

Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için insan Kaynakları


Bir küçük ve orta ölçekli işletmeler (SMB) bir büyük kuruluş ayırt birçok özelliklerinden biri, çalışanların sayısıdır. Küçük kabul edilir bir iş 100 kişiye istihdam; bir orta boy işletme bir 100 ile 999 çalışanlar arasında yaşıyor. Büyük bir kuruluş, yan kuruluşları, birlikte çok sayıda uygulama sistemlerini kullanarak 1000'in üzerinde çalışanı vardır.

p2p download software free   阅读更多……

Başarılı arka arkaya 4 adımlar Gelişim Planlama


Etkili kuruluşunuzun girişimiyle planlama arkaya üstlenmeye, ilk, şirketin uzun vadeli hedefler tanımlamanız gerekir. Çoğu şirket biliyorum ne yaparlardı "ne önümüzdeki 3-5 yıl içinde görmek ister", ama mutlaka fikirlerini uygulamaya koymak nasıl bilmiyorum.

p2p download software free   阅读更多……

Ölçütlerin İşletmenize Zarar Vermediğinden Emin Olun


İş ölçütleri —bir şirketin kendisini endekslediği niceliklendirilebilir ölçümler – geniş alanlar olan iş zekası (BI) ile iş analizlerinin (BA) bir parçasıdır. Bu bağlamda ölçütler, işin analiz edilmesi ve bir rakam elde etmek için matematiksel bir ifadenin bir veri dizisine uyarlanmasıdır. Bu rakam bir iş sürecinin nitelendirilmesine ve sonuç olarak performans durumunu belirlemeye yardımcı olmaktadır.

p2p download software free   阅读更多……

Kronos KOBİ Bulut Önerilerine Yeni Kapasiteler Getiriyor


Kronos Incorporated küçük ve orta ölçekli şirketlere (KOBİ’ler) yönelik bulut çözümü olan Kronos Workforce Ready’de geliştirmeler yaptığını duyurdu. Kronos Workforce Ready bugüne dek aşağıdaki KOBİ insan kaynakları yönetimi (İKY) gerekiliklerine yönelik işlevler sunmakta:

p2p download software free   阅读更多……

Infor LX


Infor ERP LX 是一个全面、灵活且先进的ERP解决方案,可供IBM System i(以前的AS/400或iSeries)环境中的混合模式和流程制造商运行使用。该解决方案可以改进核心业务流程的效率,包括制造、物流、渠道管理、客户关系、供应关系和财务管理。通过Infor ERP LX,公司可提高自己管理多变的需求和适应不断变化的市场条件的能力,从而提高效率、灵活性、可持续能力和盈利能力。

p2p download software free   阅读更多……

仁科,劳森要转售集成工具


最近两个ERP厂商签署了转售协议集成软件企业应用集成厂商。

p2p download software free   阅读更多……

Alcie Enterprise Edition


ALCIE的企业资源计划(ERP)套件是运用Oracle技术开发出来的,可支持多公司、多币种运营。ALCIE是可以联接网络企业应用系统的集成套件。ALCIE包括全面的财务、项目或作业核算,预算,采购,库存和物料控制,销售单管理和分销,计费管理,固定资产,和工资管理等模块。    

p2p download software free   阅读更多……

APPS Akademı - Şirkete Genel Bakış


2006 yılında Oracle Applications ile Oracle Technology’nin danışmanlık hizmeti olarak kurulan Apps Akademi Consulting, kurumsal yazılım alanında lider firmalara Oracle-tabanlı çözümler konusunda danışmanlık vermekte ve bu alanda lider konumdadır.

p2p download software free   阅读更多……

Ramco系统 - 通过灵活多样性封送第2部分:对市场的影响


在2000-01财年,RAMCO转变主要核心的ERP供应商一个完整的解决方案的公司具有更广泛的产品组合(如ERP,EAM,人力资源管理等)和服务(例如,网络解决方案,网络安全,建模和模拟等)。

p2p download software free   阅读更多……

Sunlike ERP


SUNLIKE ERP是集成化的计算机信息系统管理软件,它参照美国生产与库存控制协会(APICS)颁布的MRPII标准,同时吸收现代营销管理、现代物流管理、生产管理、准时制生产(JIT)、物料管理、全面质量管理、财务管理、人力资源管理等先进管理方式的优点,结合企业自身特点,以企业运作过程中的信息流、资金流和物流为核心进行系统结构设计和软件开发,可对企业的生产制造资源、财务资源和人力资源等进行全程监控和管理。因为经营活动存在着高度的关联性,资料环环相扣。与之相适应的SUNLIKE ERP模块之间均紧密集成,数据高度共享,所有模块数据间无缝衔接,可自由地实现双向往返追踪。符合制造工业标准和工业界普遍接受的原则,同时为企业提供了一种先进、高效的业务运作管理模式,使企业能实施科学的管理。解决目前手工管理所不能解决的许多问题,最终提高企业的经济效益。SUNLIKE ERP C/S版本具备从会计总帐、进销存、收付帐款、固定资产、BOM成本分析、定单制造、MRP、MRPII、人事薪资、考勤管理系统、海关贸易、增值税、发票管理、贸易系统、POS系统、模具、设备等二十多个成熟的子系统,可根据客户需求任意拆分组合,即买即用。产品网址: http://www.sunlike.com/internet/Internet/main.aspx?left=products.htm&right=ERP.htm。 

p2p download software free   阅读更多……